Przejdź do treści

Rewanż w Koszalinie (0-4)

DRUGA RUNDA XIII MISTRZOSTW POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ SEMINARIÓW DIECEZJALNYCH ORAZ ZAKONNYCH

Na rewanżowy mecz do Koszalina udaliśmy się z potężną zaliczką bramkową. Pierwsze spotkanie w Poznaniu wygraliśmy bardzo pewnie i w dobrym stylu 5:0. Pomimo niekorzystnego wyniku, gospodarze od początku grali bardzo ofensywnie i przez długi czas utrzymywał się wynik bezbramkowy. Nasza drużyna grała według założeń przedmeczowych, ale raziła nieskutecznością. Dopiero w 25 minucie piłka po podaniu Pawła Wawrzyniaka trafiła do Roberta Łopatki, który pewnie pokonał bramkarza gospodarzy. Na przerwę schodziliśmy więc ze skromnym prowadzeniem.

Po wznowieniu gry zupełnie przejęliśmy inicjatywę. Na owoce pełnego zaangażowania każdego zawodnika nie trzeba było długo czekać. Szybko zdobyliśmy dwie bramki i ze spokojem mogliśmy kontrolować przebieg meczu. Zmęczonych gospodarzy dobiliśmy czwartym golem, który padał w 70 minucie meczu.

Warto nadmienić, że w rewanżu w naszej drużynie zadebiutowali bracia z pierwszego roku, którzy do tej pory nie występowali w rozgrywkach międzyseminaryjnych. W dobrych nastrojach czekamy na kolejnego przeciwnika, którego poznamy po dokonaniu losowania.