Na początek ostatniego tygodnia formacyjnego ponownie rozdane zostały funkcje.
Co roku wybierana jest nowa „trójka seminaryjna” odpowiedzialna za koordynowanie naszych działań w ścisłej łączności z księżmi przełożonymi. Poza tym rozdano funkcje – odpowiedzialności – związane z codzienną organizacją życia naszego domu. Od „pralkowych” przez „medialnych” aż do „jałmużnika”.
senior – kl. Bartosz Jaskólski
wicesenior – kl. Jakub Kaźmierczak
ceremoniarz – kl. Tomasz






